Pytania i odpowiedzi

1. Jak wysokie są zarobki w Traffic Monsoon?
Wszystko zależy od Twojego wkładu czasu jak chcesz tylko polecać platformę bez wkładu finansowego. Nie ma żadnych limitów. Możesz też zdecydować się zakup paczek reklamowych tak jak ja. Wtedy mogę pokazać Ci strategię i przedstawię ile możesz zarobić w określonym przedziale czasu.

2. Kiedy mogę wypłacić pieniądze zarobione w Traffic Monsoon?
Pieniądze można wypłacić o każdej porze dnia i nocy. Nawet kilka razy dziennie na jeden z dwóch procesorów płatniczych (Payza i Solid Trust Pay). Wypłaty i wpłaty odbywają się natychmiastowo.

3. Muszę zwiększyć ruch na swojej stronie www. Czy mogę korzystać z platformy reklamowej Traffic Monsoon jako darmowy użytkownik?
Jak najbardziej! Osoba, która nie wykupiła żadnej reklamy może gromadzić punkty wymiany ruchu w stosunku 1:1 za każdą obejrzaną reklamę "Surf". Oznacza to, że za jedną obejrzaną reklamę 20 sekundową otrzymasz 1 punkt wymiany ruchu (jedno wyświetlenie Twojej strony).

4. Czy Traffic Monsoon to legalny biznes?
Tak! Wysokiej jakości usługi reklamowe generują ruch na Twojej stronie internetowej. Całe dochody z usług reklamowych firmy są rozdzielane pomiędzy użytkowników którzy wykupili pakiety reklamowe (AdPack) i obejrzeli 10 reklam na dobę co kwalifikuje ich do podziału zysków. Wypłacanie prowizji i zarobki dla partnerów po zakupieniu usług reklamowych jest jak najbardziej legalne i funkcjonalne.

5. Jak zarobić pieniądze w programie?
Traffic Monsoon jest wiodącym liderem w branży wymiany ruchu oraz podział zysków (RevShare). Żeby zacząć zarabiać przez podział zysków należy wykupić udział (pakiet AdPack) za 50$, który zawiera 20 kredytów Pey-Per-Click oraz 1000 punktów wymiany ruchu. Czyli w Twój baner reklamowy kliknie 20 osób oraz Twoja strona internetowa zostanie wyświetlona 1000 razy. Jeśli ustawisz "Geotarget" (wyświetlanie strony tylko w danym kraju, województwie lub nawet mieście) będzie to 500 wyświetleń Twojej strony www. Gdy obejrzysz dzienne minimum 10 reklam "Surf"nie tylko otrzymasz ruch na swoją stronę, ale także będziesz kwalifikowany do podziału zysków. Pozostając codziennie aktywnym ostatecznie otrzymasz zwrot z zakupu AdPack w wysokości 55$ za każdy pakiet. Zyski naliczane są co godzinę dzięki czemu możesz reinwestować zgromadzone środki na zakup kolejnych pakietów. W przybliżeniu 1 AdPack generuje zysk dzienny — 1$. Reinwestując środki zgromadzone na Twoim koncie brak jest pobieranych opłat prowizyjnych przez procesory płatnicze.
Możesz polecać biznes i otrzymywać 10% prowizji od zakupów poleconych na 1 poziomie. Nie jest to wymagane, ale jak podzielisz się z innymi osobami wiadomością o TM dostaniesz z tego tytułu dodatkowe korzyści w formie w/w prowizji.
Cash Links - metoda zarabiania w TM bez wkładu własnego, tylko i wyłącznie oglądając reklamy.
Żeby zarabiać z prowizji w Cash Links należy mieć wyklikane 10 reklam Surf raz na dobę by kwalifikować się do zarobków od poleconych z tytułu Cash-Links. np: Twój polecony klika reklamę Claim o wartości 0,02$ - zarabia on na tym 0,02$ oraz Ty jako jego polecający zarabiasz 0,02$ (reklamodawca na ta reklamę wydal 0,04$ by podzielić te sumę miedzy poleconego i Ciebie. 

6. Jakie są rodzaje reklamy w Traffic Monsoon?
Reklama, w Traffic Monsoon jest wysyłana na cały świat. Dzięki temu zyskujesz ogromny ruch na swojej stronie, a co za tym idzie większą sprzedaż usług lub Twoich produktów. Dodatkowo reklamy możesz kierować tylko do swojego miasta lub województwa za pomocą opcji Geo Targetowania.
Poniżej przedstawiam rodzaje reklam w programie:
Pay-Per-Click Banner Ad Campaigns – reklama graficzna – $0,25 za kliknięcie lub $0,50 za kliknięcie jeśli reklama ma być kierowana geograficznie,
Pay-Per-Click Text Ad Campaigns - reklama tekstowa – $0,25 za kliknięcie lub $0,50 za kliknięcie gdy reklama ma być kierowana geograficznie
Traffic Exchange Start Pages - $35 za dzień – Twoją reklamę zobaczy każdy partner, który rozpoczyna oglądanie reklam kwalifikacyjnych
Login Ads – $35 za dzień – reklama wyświetlana przy logowaniu, tylko 1 pozycja na cały program
Traffic Exchange Credit Purchases – dodatkowe kredyty wymiany ruchu:
– 1000 kredytów – $5.95,
– 2500 kredytów – $13.95,
– 5000 kredytów – $27.95,
– 7000 kredytów – $37.95,
– 10000 kredytów – $49.95.
Traffic Monsoon Packages – usługa dostarczająca Twoją reklamę na inne strony w sieci:
– 2,500 wizyt za $5.00,
– 5,000 wizyt za $9.00,
– 10,000 wizyt za $16.00,
– 25,000 wizyt za $38.00,
– 50,000 wizyt za $70.00,
– 100,000 wizyt za $130.00,
– 200,000 wizyt za $250.00,
– 500,000 wizyt za $600.00.
Cashlinks- reklamy które pojawiają się na zielono pod zegarem na głównej stronie, są to dostępne płatne reklamy za które otrzymujemy od 0,001 do 0,2 centa za reklamę w zależności ile czasu lecą. Dostępne reklamy od 4 sekund do 2 minut.
Ceny zakupy cashlinków:
Geo-Targeting:
$1 = 25 wejść 60 sekund.. tyle otrzymuje osoba klikająca $0.02 i tyle samo sponsor $0.02 połowa czyli $0,01 wraca natomiast do osoby która wykupiła cashlinka
$1 = 50 wejść 30 sekund.. tyle otrzymuje osoba klikająca $0.01 i tyle samo sponsor $0.01 połowa czyli $0,005 wraca natomiast do osoby która wykupiła cashlinka
Bez Geo-Targeting
$1 = 100 visitors stay for 15 seconds.. tyle otrzymuje osoba klikająca $0.005 i tyle samo sponsor $0.005
$1 = 500 visitors stay for 5 seconds.. tyle otrzymuje osoba klikająca $0.001 i tyle samo sponsor $0.001
Geo- Targeting - możesz skierować swoją reklamę do swojego miasta przykładowo tysiąc wejść na stronę to koszt 5,95$
Przepisywanie kredytów\wizyt z reklamującej się strony na inną stronę kosztuję nas tyle że tracimy połowę wejść. Przykładowo: Jeśli dla jednej reklamy mamy 1000 kredytów i chcemy je przenieść na inną reklamę tracimy 50% kredytów.
 


7. Czy mogę założyć więcej niż jedno konto w Traffic Monsoon?
Nie! Jest to zabronione! System posiada algorytm, który uniemożliwia zakładanie kont z tego samego IP z tym samym mailem czy procesorem płatniczym. Zakładanie wielu kont przez jedną osobę jest zabronione i skutkuje blokowaniem tego typu kont.
 


8. Jakiego rodzaju strony internetowe mogą być reklamowane w Traffic Monsoon?
Można reklamować wszystkie strony internetowe, blogi, sklepy, pod warunkiem, że nie zawierają złośliwych skryptów, pozwalają się wyświetlać w oknie reklamy i nie zawierają treści pornograficznych. Dodatkowo witryny posiadające więcej niż jedno okno Pop-Up, także są niedozwolone.


 9. Jaka jest minimalna kwota wypłaty w Traffic Monsoon?
Pierwsza wypłata jest możliwa po zgromadzeniu zaledwie 2$. Próg wypłaty będzie wzrastał z każdą wypłatą o 1$ aż do 10$ (2$, 3$, 4$, 5$... aż do 10$ jako minimum wypłaty już na stałe).
 


10. Jak dokonać zakupu w Traffic Monsoon i jak wypłacić zarobione środki?
Traffic Monsoon obsługuje procesory płatnicze: Payza oraz Solid Trust Pay (STP). Trwają też prace nad własnym procesorem płatniczym. Nowe konto Payza możesz założyć TUTAJ.
 


11. Co sprawia, że program jest bezpieczny?
a) Program posiada rozszerzoną weryfikację certyfikatu SSL (zielony pasek oznacza że firma musiała się poddać pełnej weryfikacji podatkowej, zapłaciła z góry za 4 lata tego certyfikatu co również świadczy o długoterminowych planach rozwojowych firmy).
b) Właściciel znany w sieci nie ukrywa się z niczym pokazuje ile dolarów ma na koncie i jak działa program, w listopadzie rezerwy wynosiły 14mln $ oznacza to że firma ma dużo funduszy za reklamy i dlatego dzieli się zyskiem z partnerami, jest stabilna i coraz bardziej popularna.
c) Platforma legalna zarejestrowana i sprawdzona przez urząd podatkowy w USA.
d) Reklamy startowe są wykupione do 2019 roku. Świadczy to o ogromnym zainteresowaniu reklamodawców i wypływa pozytywnie na zyski firmy.
e) Ilość użytkowników przekroczyła 3 miliony osób.
f) W TM pracuje grono specjalistów dbających o bezpieczeństwo systemu i wprowadzających nowe rozwiązaniami.
g) Polskie wsparcie i grupa na FB licząca ponad 10 000 osób.


12. Jaki jest koszt udziału w programie?
Jak wcześniej napisałem udział w programie nic nie kosztuje. Rejestracja i korzystanie z wybranych usług Traffic Monsoon są całkowicie darmowe. Skoro nic nie płacisz to nie masz nic do stracenia!
 


13. Czy moja rodzina też może zapisać się do programu?
Oczywiście! Należy pamiętaj by takie konto posiadało unikalne IP, adres mailowy oraz login procesora płatniczego (nie możesz z innymi członkami rodziny korzystać z jednego konta w procesorze płatniczym).
 


14. Skąd Traffic Monsoon bierze pieniądze na wypłaty?
Firma zarabia na reklamach które wykupują użytkownicy. Dzieli się zyskiem a system reinwestycji wpływa na to że pieniądze za zakupione paczki ciągle są w obrocie.